Home Odamızdan Haberler Vizyon Kahvaltılarımıza EMODER ile devam ediyoruz.

Vizyon Kahvaltılarımıza EMODER ile devam ediyoruz.

by yonetici

VİZYON KAHVALTILARIMIZA EMODER İLE DEVAM EDİYORUZ
İzmir Mobilyacılar Odamızın Vizyon Kahvaltıları hız kesmeden sürüyor. Bu kez Ege Mobilya Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin iadei ziyaretindeyiz. İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Dayanç, Alper Bilen, Oda Genel Sekreteri Ahmet Kayacan, Eğitim Danışmanı Zafer Koç programa katıldı.
Ege Mobilyacı Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Murat Sazboğazoğlu, İzmir Mobilyacılar Odası Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve personelini ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi.
İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, “Odamız üyeleri, İzmir Ticaret Odası Üyeleri, Ege Bölgesi Sanayi Odası Üyeleri, Ege İhracatçı Birliği Üyesi ve dernek üyeleri bir bütündür. Ayrımız gayrımız yoktur. Sevincimiz bir, üzüntümüz birdir bizim. İZMOD olarak sadece bizim üyemiz için değil tüm sektör için çalışıyoruz. Sayın Başbakan Binali Yıldırım’a anlattık, Milletvekillerine, belediye başkanlarına, siyasi parti il başkanlarına yeni sanayi sitesine olan ihtiyacımızı anlattık. Mesleki Eğitimin kesintisiz sürmesi için okul müdüründen milli eğitim müdürüne kadar gittik. KDV indiriminden,nitelikli iş gücü ihtiyacımıza kadar bir çok konuyu basın açıklamalarımız ile dile getiriyoruz. Daha geçen hafta üyelerimiz ile birlikte İstanbul’a bir fuar çıkarması gerçekleştirdik. Taşın altına elimizi değil gövdemizi koyduk.Sektörümüzün bir sivil toplum kuruluşu EMODER ile birlikte farklı konularda istişare yapmaktan son derece mutluyuz. Bizim gücümüz birlikteliğimiz. Bu birlikteliğimiz Genel Kurulumuzda da sürecek. Üyelerimizden vize alacağız.”dedi.

Related Posts

Leave a Comment