Home Genel Yazılar Venni Yeni Ürün ile Büyük İlgi Çekti.

Venni Yeni Ürün ile Büyük İlgi Çekti.

by yonetici

VENNİ YENİ ÜRÜNÜ İLE BÜYÜK İLGİ ÇEKTİ…
İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen INTERMOB Fuarı’nda Venni’nin kolay uygulanan yeni Mutfak Tezgah Arkası Paneli büyük sükse yaptı. Firmanın standını İzmir Mobilyacılar Odası’nın yaklaşık 100 kişiden oluşan heyeti guruplar halinde ziyaret etti.
İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, Başkan Vekili Faruk Özdağ,Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Dayanç, Hakan Kabayegit, Alper Bilen, Oda Genelsekreteri Ahmet Kayacan, Eğitim Danışmanı Zafer Koç ve bazı mobilyacılardan oluşan gurup firma yetkililerinden bilgi alarak ürünü yakından inceledi. Bayanların bile kolayca uyguladığı yeni ürün takdirle karşılandı. Yeni ürünü için firmayı kutlayan Oda Başkanı Özkoparan, “Bayanların bile uyguladığı yeni ürün kolaylığı ve fiyat avantajları ile dikkat çekiyor. Bu ürüne sahip olmak için nihai tüketiciler adeta yarışacaktır. Her yıl yenilemek isteyecektir. Ürün yelpazesini genişleten Venni’yi kutluyorum. İstanbul’da İzmir’i başarı ile temsil eden firmalarımızdan biri oldular. Devamını bekliyoruz”dedi.
Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayii ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı , yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları,Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 14-18 Ekim 2017 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Related Posts

Leave a Comment