Home Odamızdan Haberler İZMOD’dan Fuar Çıkartması

İZMOD’dan Fuar Çıkartması

by yonetici

İZMOD’DAN FUAR ÇIKARTMASI
İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) seçkin bir üye gurubu ile Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB fuarlarına çıkartma yaptı. Ahşap ve mobilya yan sanayinin yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya gelen İzmirli mobilyacılar sektördeki son trendleri yakından inceledi. Oluşturdukları yaklaşık 100 kişilik bir heyet ile fuarı ziyaret eden İZMOD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan sektörün önemli buluşma platformu fuarda heyetinin ciddi iş bağlantıları yaptığını söyledi.
2 FUAR 1 ÖZEL BÖLÜM
Ağaç işleme makine ve teknolojileri alanında sektörün öncü firmalarının en son ürünlerini görücüye çıkardığı, sektör trendlerinin belirlendiği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak yıllardır sektörün ana tedarik noktası konumunda olan Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar, El Aletleri Fuarı Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Eş zamanlı olarak aynı merkezde INTERMOB Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı düzenlendi. ProMatt Yatak İmalatı Yan Sanayi, Ekipman, Ham madde ve Makineleri Özel Bölümü ise ziyaretçilerden ilgi gördü.
TRENT ÜRÜNLERİ İNCELEDİK
İzmir Mobilyacılar Odası’nın oluşturduğu heyet İstanbul’daki fuara adeta çıkartma yaptı. Oda Başkanı Hasan Özkoparan, Başkan Vekili Faruk Özdağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Dayanç, Alper Bilen, Oda Genel Sekreteri Ahmet Kayacan, Eğitim Danışmanı Zafer Koç ile bazı oda üyeleri fuara İzmir’den katılımcı olan firmaları öncelikli olarak ziyaret ederek takdirlerini bildirdi. İzmir heyeti fuar kapanışına kadar önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Oda Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, “Sektörümüz açısından çok önemli iki fuar ve bir özel bölümü eş zamanlı olarak ziyaret etmiş olduk. Son teknoloji ürünlerini üyelerimiz görme fırsatı yakaladılar. İş potansiyellerini harekete geçirmek isteyen rakiplerinin bir adım önüne çıkmak isteyen arkadaşlarımız yeni ürünler alarak önemli iş bağlantılarına imza attılar. Organizasyonu gerçekleştiren arkadaşlara teşekkür ediyorum. İzmirli firmalarımızın başarılarını destekliyoruz. Yerli ve yabancı fuar ziyaretlerimiz devam edecek”dedi.

Related Posts

Leave a Comment