Home Odamızdan Haberler Çözüm Ortaklarına Profesyonel BAKIŞ

Çözüm Ortaklarına Profesyonel BAKIŞ

by yonetici

Çözüm Ortaklarına Profesyonel BAKIŞ !!!
Günümüzde bilgiye dayalı büyüyen ekonomilerinin temelindeki inovasyonun farkındalığı ile ileri teknolojiyi kullanan firmalara profesyonel ziyaretler gerçekleştiren İzmir Mobilyacılar Odası profesyonellerin bakışını bu kez Bakış’a yöneltti.
İZMOD İzmir’de bulunan iki fabrikasındaki toplam 40.000 m²’lik kapalı üretim alanında ileri teknolojiyi kullanarak kapak, panel ve kapı ürünleri üreten Bakış firmasına bir gurup üyesini götürdü. İZMOD Başkan Vekili Faruk Özdağ ve mobilyacılar katıldı.
İZMOD Üyesi mobilyacılar kapak, panel ve kapı üretim alanları üretim müdürlerinin nezaretinde ziyaret etti.
Nihai tüketicilerine hızlı hizmet vermek için zaman zaman tedarikçileri ve çözüm ortakları olarak gördükleri Bakış firmasını ziyaret etmenin mutluluğunu yaşayan mobilyacılar ziyaretlerinin son bölümünde Bakış Kapak Genel Müdürü Bünyamin Ateş ile bir araya geldi. Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Ateş, “Buradaki fabrika ve teknoloji sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kuruldu. Müşterilerinin isteklerini alan siz değerli mobilyacı arkadaşlarımızın büyük alanlara ve son teknolojiye yatırım yapmasına hiç gerek yok. Biz sizler için İzmir’de büyük yatırımlar yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz dedi. İzmir Mobilyacılar Odamıza, yöneticilerine ve personeline teşekkür ediyorum” diyerek ziyaret son buldu.

Related Posts

Leave a Comment