Home Odamızdan Haberler Karabağlar Belediyesi Ziyaret

Karabağlar Belediyesi Ziyaret

by yonetici

karabaglar-Belediye-Ziyaret Başkanımız Hasan ÖZKOPARAN ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile Karabağlar Belediye Başkanı Sayın Muhittin SELVİTOPU’ nu ziyaret ettik. Ziyaretimizin üç önemli konusu vardı. Birincisi Bu yıl 2. Si düzenlenecek olan Mobilya Günleri ve Odamızın Aydın mahallesindeki arsası üzerine yapılacak Sosyal tesis ve Organize Sanayi Bölgeleri içerisindeki bor araziler ile alakalıydı. Bu yıl Mobilya Günlerinin 2. Si Eylül ayının sonunda gerçekleşecek. İki gün düzenlenecek ve İzmir Büyük Şehir Belediyesi de bu etkinliklere Dahil olacak.

İkinci konu Belediye Başkanımız ile Üyelerimize ve Tüm Karabağlar halkına da hizmet verecek, Öncelik olarak Mobilyacı yetiştirilmesi ve her türlü eğitime yönelik bir bina kompleks yapılması hususunda ön mutabakata vardık.

Üçüncü konu olarak da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz Kocaoğlu’ nun da dile getirdiği OSB lerin içerisinde boş arazilerin içinde bir Mobilya İhtisas alanı oluşturulup, Karabağlar ve Buca bölgelerinde üretim yapan esnafımıza bir sanayi bölgesi kazandırabilmekti. Taraflar Bu konu üzerine karşılıklı çalışacaklarını belirttiler. Bir sonraki görüşmelerde bu konu derinlemesine ele yatırılarak görüşülmesi karara bağlandı.

Sayın Selvitopu Yeni Başkanımız Hasan Özkoparan’ a hayırlı olsun dileklerini sunarak birlikte daha sıkı iletişimi yüksek bir çalışma içerisinde olacaklarını belirtti.

Related Posts

Leave a Comment