Home Odamızdan Haberler Karabağlar Kaymakamlığı Ziyareti

Karabağlar Kaymakamlığı Ziyareti

by yonetici

karabaglar-Belediye-Ziyaret

Yeni Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan ÖZKOPARAN, Ak Parti İl meclis ve Ege İhracatçı Birlikleri Yönetim kurulu üyesi Kadir TEZEL ve Yönetim kurulumuz ile Karabağlar Kaymakamımız Sayın Mehmet Sadık TUNÇ Beyefendiyi ziyaret ettik. Karabağlar ismiyle özdeşleşmiş Sektörümüz ve sorunları, Mobilyacıların durumu, küçücük üretim yerlerine sıkışmış mobilyacıların durumu ile alakalı görüştük. Kaymakamımız bizlere her konuda önderlik edeceğini, yardımcı olacağını devletin her kurumunun kapısını birlikte çalabileceğimizi söyledi. En kısa sürede geçmiş tecrübelerini de sektörümüzün gelişmesi ve değişime ayak uydurması için kullanacağını belirterek, Yeni Başkanımız ve odamızın arkasında olduğunu söyledi.

Odamızın yeni başkanı Hasan ÖZKOPARAN Karabağlar kaymakamımıza ve Ak Parti İl Meclis üyesi Sayın Kadir TEZEL’ e destek ve yardımlarından dolayı teşekkür etti. Birlikte çok önemli projelere der imza atacaklarını belirtti.

Ak Parti İl Meclis Üyesi Kadir TEZEL ise uzun zamandır kopuk bağların birleştirilmesinin sektör açısından önemine dikkat çekerek bu ilişkilerin devamlılığı konusunda düşüncelerini dile getirdi. Kendisinin de Sektörde uzun yıllardır üretici olduğunu ancak sorunların İzmir’de çok büyük ancak çözülmez olmadığını söyledi. Hem Kaymakamımıza hem de Odamız Yeni Başkanına teşekkür etti.

Görüşmelerin daha sıklıkla olacağını Geçmişi sanayi tecrübeleri ile dolu Kaymakamımıza gerçekten sektörümüzün ihtiyacı olduğuna dikkat çekti.

En kısa sürede tekrar bir araya gelmek üzere ziyaret son buldu.

Related Posts

Leave a Comment