Home DuyurularOdamızdan Duyurular Başkan Özkoparan Esnafa Kahvaltıda Bilgi Verdi

Başkan Özkoparan Esnafa Kahvaltıda Bilgi Verdi

by yonetici

BAŞKAN ÖZKOPARAN ESNAFA KAHVALTIDA BİLGİ VERDİ
İzmir Mobilyacılar Odası kahvaltılı toplantı halkasına bir yenisini daha ekledi. İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan ve esnafın bir araya geldiği programda üyelere oda çalışmaları hakkında bilgi verildi.
İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, Başkan Vekili Faruk Özdağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Dayanç, Alper Bilen, Soner Büyüktalaş, Denetim Kurulu Üyesi Naci Sezer, Eğitim Danışmanı Zafer Koç’un iştirak etiği kahvaltılı toplantıya mobilyacı esnaf katıldı.
Yaklaşık olarak on dört aydır başkanlık görevini sürdürdüğünü hatırlatan İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan 1970 li yıllardan bu yana Karabağlar sanayisinde mobilyacılık ile iştigal ettiğini ve 1980 yıllarda da işletmesini açtığını söyledi. Başkan Özkoparan, “Arkadaşlar zor bir zamanda sizlerin önerisi ve arkadaşlarımın takdiri ile bu göreve geldim. Sizlerin sorunlarınızı çözmek için sektöre önderlik yapmak için çoğu zaman kendi işletmedeki işlerimi aksattığım oluyor. Ancak kardeşlerimin bir sorununu daha çözdüğümde yastığa başımı huzur içinde koyuyorum. Arkadaşlarımız yaptığımız işleri sık sık anlatmadığım için bana sitemlerini belirtiyorlar. Haklılar ama benim yaradılışım bu. Kısaca söyleyecek olur isem, Başbakan Sayın Binali Yıldırım, 3 İzmir Milletvekili, Bir siyasi parti il başkanı, Karabağlar, Menderes, Torbalı ve Buca Belediye Başkanları, İzmir Vali Yardımcısı, Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü, İstanbul’da bir fuarı heyet olarak, İzmir’deki son teknoloji bir firmamızı heyet olarak, Oda kurucumuzu heyet olarak ziyaret ettik. Başbakanımız Yıldırım ve önemli isimlerin katıldığı iki günlük bir programa, TRT’de iki canlı yayın bir TRT Habere Röportaja katıldık. KDV ile ilgili bir basın açıklaması yaptık. Bunları bir kaç hafta içerisinde gerçekleştirdik. Her platformda mobilyacı esnafımızın hak ettiği yere ulaşması için sorunlarını ve çözüm önerilerimizi yüksek sesle anlattık”dedi.

Related Posts

Leave a Comment