Home Genel Yazılar İZMOD YÖNETİM KURULU ÜYESİ ARSLAN, “MODEF ARTIK ULUSLARARASI”

İZMOD YÖNETİM KURULU ÜYESİ ARSLAN, “MODEF ARTIK ULUSLARARASI”

by yonetici

Türk Mobilya sektörünün önemli etkinliklerinden olan İnegöl Mobilya Fuarı MODEF, Bursa’nın İnegöl ilçesinde başladı. 8 Nisan tarihlerine kadar sürecek organizasyonu İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ali Arslan ziyaret etti. Arslan Oraman Ürünleri Ebatlama ve Bantlama firmasının sahibi Ali Arslan, 39. kez başlayan MODEF’in görülmeye değer olduğunu söyledi.
İzmir Mobilyacılar Odası Yönetimi Kurulu Üyesi Ali Arslan 2018’in yeni mobilya trendlerinin sergilendiği İnegöl Mobilya Fuarı MODEF’i ziyaret etti. 8 Nisan tarihine kadar açık kalacak organizasyona 160 firmanın katıldığını belirten Arslan, ilk kez Uluslararası nitelikte düzenlenen 39. İnegöl Mobilya Fuarı MODEF’in Türk Mobilya Sanayinin üretim ve pazarlama gücünü ortaya koyduğunu ifade etti.
Geçen yıl Türkiye mobilya sektörünün ihracatta yüzde 8, iç pazarda ise yüzde 37 büyüdüğünü hatırlatan İZMOD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Arslan teknolojiyi yakından takip eden mobilya üreticilerinin büyük başarılara imza attığını vurguladı. Arslan, “Son teknolojiyi yakından takip eden mobilya üreticilerimiz geleceğin mobilyalarını tasarlayıp imal ediyorlar. Mobilya üreticilerimiz hayal ettikleri ürünlere teknolojinin desteği ile ulaşabiliyorlar. Bunun en güzel örnekleri bugün İnegöl Mobilya Fuarı’ndadır. Biz Arslan Orman Ürünleri Ebatlama ve Bantlama olarak 1990 yılından bu yana Bornova Çamdibi’nde faaliyet gösteriyoruz. Yaklaşık 1500 m2 üretim alanı ve makineli üretim parkurumuz ile birlikte müşterilerimizin fason kesim ve toplu işlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Mobilya üreticilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına teknolojiyi yakından takip etmek için MODEF’i ziyaret ettim. Bazı yenilikler dikkatimi çekti. En kısa zamanda bu yeniliklerinde hizmetini mobilyacılarımıza vereceğiz. MODEF katılımcılarına ve ziyaretçilerine bu organizasyonun hayırlar getirmesini diliyorum”dedi.

Related Posts

Leave a Comment