Home DuyurularOdamızdan Duyurular Başbakanımız ile görüşmemiz hakkında

Başbakanımız ile görüşmemiz hakkında

by yonetici

Değerli Meslektaşlarım,
Sayın Başbakanımızın memleketimiz için yaptığı icraatler tüm Türkiye tarafından bilinmektedir. Kendisine milletvekillerimizin de bilgisi dahilinde bir talep dosyası odamız tarafından hazırlanmıştır.
Başbakanımızı Sanayimizde karşılamak Ak Parti Buca İlçe Başkanlığınca ve gerekli mercilerle istişare edilerek planlanmıştır. Başbakanımızın Sanayimizi görmesi hedeflenmiştir. Ayrıca Başbakanımızın esnaf ile kucaklanması amaçlanmıştır. Verilecek dosya ve hediyemiz önceden İzmir Emniyeti ve Başbakanlık korumalarınca incelenmiştir.
Başbakanımız bu konuda daha önceden bilgilendirildiği için “BURAYA DOSYANIZI VE ANAHTARINIZI ALMAK İÇİN GELDİM” demiştir. İzmir Mobilycılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan Başbakanımıza, Sanayimizin temsili eski anahtarını verip, kendisinden yeni İHTİSAS SANAYİ SİTELERİNİN anahtarı istemiştir.
Başbakanımız da; bu konu ile alakalı bütün çalışmaları başlattığını ve en kısa sürede bize müjdeyi vereceğini dile getirmiştir.
Sayın Başbakanımızın sanayimizde karışlanması programında yanımızda olan, olamayıp gönlü bizimle olan tüm esnafımıza, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Artkiy ve Ticaret Odası Mobilya Meslek Komitesi Başkanı Erdal Durmuş’a teşekkür ederiz.
Odamız, Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı 1650 üyeyi temsil eden resmi bir kamu kurumudur. Odamız bugüne kadar görülmemiş bir titizlik ve şeffaflıkla çalışmaktadır.
9 Eylül günü Başbakanımızı sanayimizde karşılama programına saygı duymayıp, esnafımızın toplu hareketinden memnun kalmamak ve “Yalan, Aldatma” gibi sözlerle odamızın sayfasında ağır eleştirilerde bulunmak, odamızı küçük düşürmek ve karalamak gibi davranışlar tüm esnafımızca ve oda yönetimimizce hoş karşılanmamıştır.
BİZLER PROTOKOL MERAKLISI DEĞİLİZ, ESNAF SEVDALISIYIZ…
Saygılarımızla…
Yönetim Kurulu Adına Başkan Hasan ÖZKOPARAN

Related Posts

Leave a Comment