Home Genel Yazılar ÖZKOPARAN “AK PARTİ’DEN DAHA FAZLA HİZMET BEKLİYORUZ”

ÖZKOPARAN “AK PARTİ’DEN DAHA FAZLA HİZMET BEKLİYORUZ”

by yonetici

AK Parti İzmir 1. Bölge 2. Sıra Milletvekili ve adayı Mahmut Atilla Kaya ve 3. sıra milletvekili adayı ve aynı zamanda Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı İzmir Mobilyacılar Odasını ziyaret etti.
Hiç cari açık vermeden ülkesi için çalışan mobilyacıların daha fazla hizmeti hak ettiğini vurgulayan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, AK Parti’nin İzmir’e küsmeden hizmet etmesini istediklerini söyledi. Başkan Özkoparan, “Yeni sanayi sitelerine İzmir’de ihtiyaç var. Karabağlar sanayi sitesinin kentsel dönüşüm kapsamında mobilyacıya hizmet verir hale getirilmesi lazım. Mobilyacılar Odamızın yeni hizmet binası için İZKA’dan destek bekliyoruz”dedi.
BARAJ HAVZASI YÖNETMELİĞİNİ DEĞİŞTİRİRİZ
Karabağlar ve Buca ilçelerindeki kentsel dönüşüm yetki süresinin dolmasının ardından bölgenin Çevre Şehircilik Bakanlığa tarafından planlanacağını belirten Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Mobilya üretimine destek vereceklerini ifade etti. Kaya, “Baraj Havzası Yönetmeliğini değiştirerek Menderes ilçesinde yeni sanayi sitesi yapılmasının önünü açarız” şeklinde konuştu.

Related Posts

Leave a Comment