Home Genel Yazılar İZTO BAŞKANI DEMİRTAŞ’TAN MOBİLYA SEKTÖRÜNE DESTEK YAĞMURU

İZTO BAŞKANI DEMİRTAŞ’TAN MOBİLYA SEKTÖRÜNE DESTEK YAĞMURU

by yonetici

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, yeniden başkan seçilen İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan’ı makamında ziyaret ederek kutladı. İzmir’in ticari parlamentosunun başkanı Demirtaş’ı Odada ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Özkoparan, “Mobilyacımızın esnafı, tüccarı, sanayicisi ve İhracatçısı aynı gemide. Övünçlerimiz de dertlerimiz de bir. İzmir Ticaret Odamızın da öncülüğü ve destekleriyle sektörümüz çok iyi yerlere gelecektir”. İZTO’nun 2010 yılında kesilen eğitim desteğinin devam etmesini istiyoruz. Sanayi sitesi, oda binamız ve farklı alanlarda sayın Demirtaş’ın desteğini bekliyoruz” dedi.
İZTO BAŞKANI Eğitim desteği ile Destek paketine başlangıç yaptı.
Karabağlar ve Buca ilçelerinde yer alan Mobilya Sanayisinin showroomları ve atölyeleriyle gelecek yüz yılda da hizmet verebilmesi için muhteşem bir projeyi başkentteki yetkililere sunduklarını vurgulayan İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, “Mobilya Tasarımı, üretimi ve pazarlanmasında İzmir Türkiye standartlarının çok daha üzerindedir. İzmir’in uluslararası piyasalarda daha güçlü bir duruş sergilemesi için Ticaret Odası olarak mobilyacılarımıza destek veriyoruz. Vermeye devam edeceğiz. Yeni hizmet binası yapımınıza destek verelim. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu ziyaret edip desteğimizi görüşelim. Yeni sanayi sitesi çalışmasında ortak çalıma ortaya koyalım”dedi.
İZTO Meslek Komitesi de şahsi destek sözleri verdiler.
İZTO Mobilya Meslek Komitesi Başkanı Erdal Durmuş, Komite Üyesi Musa Uygul ve Meclis Üyesi Süleyman Avinca yeni oda hizmet binasının bir katını kendileri yapma sözü verdi.

Related Posts

Leave a Comment