Home Genel Yazılar İZMOD’A ANLAMLI ZİYARET

İZMOD’A ANLAMLI ZİYARET

by yonetici

izmir Vali Yardımcısı ve Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) Olağan Genel Kurulu’nun ardından seçim kazanan yönetimi makamında tebrik etti. Seçilmiş bir yönetimin sektörü çok daha ilerilere götüreceğini dile getiren Tunç, Kentsel dönüşüm, Yeni Oda Hizmet Binası ve Yeni Sanayi Siteleri için daha hızlı adımlar atılması gerektiğini söyledi. 
İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, “Oda arsamıza Karabağlar Belediyemiz hizmet binası yapılması için bir proje hazırladı. Protokol hazırlanıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında Türkiye’nin en modern Mobilya AVM’lerin mevcut alanlarda olması için Belediyelerimiz ile işbirliği yapıyoruz. Yeni Sanayi Sitelerinin kentimize kazındırılması için yerel ve genel yönetimler nezdinde çalışmalar yürütüyoruz. Sayın kaymakamımız sizin de tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz”dedi. 
Ziyaret programında İZMOD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, Başkan Vekili Faruk Özdağ, Munir Erol, Alper Bilen, Bülent Şimşek, Hakan Kabayiğit, Halil Bal, Abidin Acar ve Yusuf Uslu katıldı.

Related Posts

Leave a Comment