Home Genel Yazılar İZMOD İLE PİRİŞTİNA ESNAFIN 40 YILINI PLANLIYOR

İZMOD İLE PİRİŞTİNA ESNAFIN 40 YILINI PLANLIYOR

by yonetici

Ocak ayında esnafın büyük desteği ile İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Hasan Özkoparan ve ekibini Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina makamında ziyaret etti.Başkan Özkoparan mobilya sektörünün sorunları ve çözüm yolları hakkında bilgi verirken Başkan Piriştina yürüttüğü çalışmaları aktardı. Başkan Özkoparan’ın teşekkür plaketi takdim ettiği Başkan Piriştina gelecek 40 yıllık dönemin planlanması adına bir fincan takımını hediye etti. Başkanlar kahve içerken esnafın 40 yılına damga vuracak projeleri ele aldı.
Başkan Özkoparan, “Cari açık vermeyen, ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan Mobilya sektörümüz gelecek vaat ediyor. İstihdamı ile bir çok aileye iş ekmek kapısı oluyor. Buca Seyhan Mahallesinde var olan mobilyacılarımızı, Karabağlar ilçesindeki esnafımızı modern bir sanayi sitesine kavuşturmamız lazım. Mevcut üretim alanlarındaki imar sorunları, alt yapı problemlerini gidermek gerekir. Bu güne kadar Buca belediyemiz esnafımıza iyi hizmetler verdi. Başkanımız Levent Piriştina ve ekibinin esnafımıza yaptığı hizmet için teşekkür ediyoruz. Daha fazlası için işbirliğimizi attırmak istiyoruz”dedi.
Başkan Piriştina, “Mobilyacı esnafımız ilçemizde önemli bir yere sahip. Bir hazine yerine modern bir yapıda taşınmalarından yanayız. Mevcut alanların kentsel dönüşüm kapsamında modern bir yapıya dönüşmesini istiyoruz. Temizlik ile ilgili hizmet veriyoruz. Nisan ayında ekip sayısını arttıracağız. Yeni sanayi sitesi, Kentsel dönüşüm, İmar ve altı yapı sorunları ile ilgili Salı günü geniş kapsamlı bir toplantı yapalım”şeklinde konuştu.
Ziyaret programına İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan’ın yanı sıra Başkan Vekili Faruk Özdağ, Yönetim Kurulu Üyelerinden Bülent Şimşek, Halil Bal, Munir Erol ve Abidin Acar katıldı.

Related Posts

Leave a Comment