Home Odamızdan Haberler Haftalık Esnaf Toplantımız

Haftalık Esnaf Toplantımız

by yonetici

ESNAFIM İYİSİNİ BİLİR.
Mobilyacıların sık sık bir araya gelmesine vesile olan “Salı Kahvaltısı” programında kahvaltı bahane istişare şahane oldu. İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan’ın iştirak ettiği kahvaltıya çok sayıda esnaf katıldı. Tuncay Türk’ün ev sahipliğindeki kahvaltıda sıcak bir istişare toplantısı gerçekleşti.
ÖZKOPARAN “BİZ ÇALIŞACAĞIZ ESNAF KAZANACAK”
Yaklaşık bir yıldır İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı olduğuna dikkat çeken Hasan ÖZKOPARAN, “Yaklaşık bir yıldır mobilya sektörümüzün sorumluluğunu üzerimde taşıyorum. Üyelerimizin sorunlarını çözmek geleceğe daha güvenle bakabilmesini sağlayabilmek için bir günde çok sayıda kapıyı çalıyorum. Esnafımızı için biz koştukça terledikçe yeni kapılar açılıyor. Benim kardeşlerim benim meslektaşlarım değerli üyelerim finansman desteği alıyor, İşletmesini sigortalatabiliyor, avantajlı şartlarla sağlık hizmetleri alıyor, altyapı sorunları etap etap çözülüyor, yeni ihtisas mobilya sanayi sitesi için umut beliriyor. Esnafımızın kazanması için biz çalışıyoruz. Zengin Esnaf Güçlü Oda istiyoruz”dedi.
ÖZKOPARAN “ESNAFIMI HİÇ KİMSE SALAK ZANNETMESİN”
Esnafım Herşeyin bilincinde.
Devam ettirdiği çalışmalar hakkında bilgi veren İZMOD Başkanı Özkoparan, “Son 10 yılda mobilya sektörümüz 7 kat büyüdü. Çok şükür İhracatımız İthalatımızın 4 katı. Bu yükseliş beraberinde bir çok sorunu da getirdi. Bu sorunlar Odamız tarafından tek tek çözülseydi. Hepimizin keyfi yerinde olurdu. Hiç kimse kusura bakmasın doğruya doğru sorunlara çareler üretilmemiş, çöpler halı altına süpürülmüş, sektöre liderlik yapması gerekenler sektöründen bi haber gününü gün etmiş. Seçim günü yaklaşmış birileri sokağa çıkmış akla mantığa sığmayan deli saçması sözleri sarf etmeye başlamışlar. Odamız hizmet üretiyor, alacağını tahsil etmek için uyarı yazısı gönderiyor. Uyarı yazısına icra deyip sağda solda bağırırsan buna kargalar bile güler. Hiç kimse mobilyacı esnafı salak zannetmesin. En iyisini, en doğrusunu bilir. Tabi bunu esnaf olmayan bilmez.”şeklinde konuştu.

Related Posts

Leave a Comment