Home Genel Yazılar EĞİTİMCİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ..

EĞİTİMCİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ..

by yonetici

İzmir Mobilyacılar Odası ve Mesleki Eğitim Merkezi işbirliği ile Çıraklık, Kalfalık ve Ustalık Belgeleri verilecek. İlgili belgelerin kriterleri ve yapılacak sınav ile ilgili konular yapılan bir toplantıda ele alındı. Toplantıda konuşan, İzmir Mobilyacılar Odası Başkanı Hasan Özoparan, “Sektörün geleceğini teminat altına almak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Mesleki Eğitim Merkezimize sahip çıkıyoruz. Sektörümüzün geleceği öğretmenlerimizin eseri olacaktır”dedi.
İzmir Karabağlar Mesleki Eğitim Merkezi yönetimi ve eğiticileri İzmir Mobilyacılar Odası’na (İZMOD) teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. İzmir Karabağlar Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Şerafettin Bayram, Mobilya ve Dekorasyon Bölüm Öğretmenleri Yunus Hacıoğlu, İlyas Aydın İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan’ı makamında ziyaret etti. İZMOD Başkanı Özkoparan’ın yanı sıra Oda Genel Sekreteri Ahmet Kayacan, Oda Eğitim Danışmanı Zafer Koç programa katıldı.
İzmir Mobilyacılar Odası ile eğitim ve sanayi işbirliğini gerçekleştirdiklerini vurgulayan İzmir Karabağlar Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Şerafettin Bayram Çıraklık,Kalfalık ve Ustalık belgelerinin verilmesi çalışmalarında oda ile sıkı bir işbirliği yapacaklarını söyledi. Okul Müdürü Bayram Mesleki Eğitim Merkezine daima sahip çıkan ve desteklerini esirgemeyen İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan’a teşekkür etti.23

Related Posts

Leave a Comment