Home Genel Yazılar AK PARTİ KARABAĞLAR’DAN İZMOD BAŞKANINA KUTLAMA

AK PARTİ KARABAĞLAR’DAN İZMOD BAŞKANINA KUTLAMA

by yonetici

AK Parti Karabağlar İlçe Teşkilatı Genel Kuruldan başarıyla çıkan İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan’ı makamında ziyaret ederek kutladı.
SORUNLARIMIZI İKTİDARA SİZ İLETECEKSİNİZ
İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan, “İzmir Mobilyacılar Odası olarak sektörümüzün zirveye taşınması için var gücümüzle çalışıyoruz. Tüm siyasi partilere eşit mesafedeki duruşumuzla meslektaşlarımız adına taleplerde bulunuyoruz. Şehrimiz ve ülke ekonomisine katkı sağlamak istihdamı arttırmak için çalmadık kapı bırakmıyoruz. İktidar partimizin de sektörümüze yapabileceği önemli katkılar var. Üretim alanımıza en yakın ilçe teşkilatı olarak sorunlarımız ve çözüm yollarının en yetkili kişilere iletilmesinde yapacağınız katkıya şimdiden teşekkür ediyorum”dedi. 
KENTSEL DÖNÜŞÜME BAKANLIK KATKISI SAĞLARIZ
AK Parti Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Kadir Tezel ilçenin kentsel dönüşüme giren kısmında mobilya üretim ve teşhir alanlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiğini İZMOD’un yetkililere iletmesinin yararlı olacağını söyledi. AK Parti Karabağlar Gurup Başkanvekili Bünyamin Demir, İZMOD’un kentsel dönüşümdeki taleplerinin yerel yönetimler tarafından değerlendirilmese bile ilgili bakanlık çalışmasına mutlaka dikkate alınacağını ve alınması için bazı konularda destek verebileceklerini ifade etti. 
Ziyaret programına İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Şimşek, Halil Bal ve Yusuf Uslu katıldı.

Related Posts

Leave a Comment