Home Odamızdan Haberler Başkan ve Esnafın Kahvaltı Buluşması

Başkan ve Esnafın Kahvaltı Buluşması

by yonetici

İzmirli Mobilyacıların Dürüstlük, Çalışkanlık, Kıymet bilir Başkanı Hasan Özkoparan bir kez daha esnaf ile bir araya geldi.Esnaflarla sürekli olarak iletişim ve fikir alışverişi halinde olduklarına dikkat çeken İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan,”Biz hiç durmadan vites küçültmeden artan hızla çalışacağız. Mobilyacı Esnafımız kazanacak”dedi.
AMAÇ ESNAFIMIZI GÜÇLENDİRMEK
Ülkenin her kademesinden görüştükleri isimlerle Mobilyacıya daha iyi hizmet verilmesini sağlama hedefinde olduklarını belirten İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, son dönemde yaptıkları çalışmalar hakkında Oda Üyelerine geniş bilgi verdi. Özkoparan, “Son 10 yılda sektörümüz tam 7 kat büyüdü. Sektör ihracatımız ithalatın 4 katı. Ben Zigoncu Hasan mobilya işinde çalışmaya 1970 li yıllarda başladım. 1980 li yıllarda ilk işletmemi açtım. Sizlerle birlikte aynı sorunları yaşıyorum. Sevincimiz bir, acımız sorunumuz bir. Bana Dürüst, Kıymet bilir başkan diyorlar. Bu yetmez, Sizlerin ve arkadaşlarımın bana yüklediği Başkanlığın ağır sorumluluğu ile sizler için koşuyorum terliyorum. Çoğu zaman göz bebeğim işletmeme gidemiyorum. Ama her akşam evime gittiğimde sizler için çalışmış olmanın huzuru ile yastığa başımı koyuyorum. Sizlerin gözünün içine baka baka konuşuyorum. Sanayimizdeki altyapı sorunlarının giderilmesi, vergi yüklerinin azaltılması, yeni ihtisas sanayi yapılması, aktif çalışan kendi oda binamızın yapılması başta olmak üzere bir çok konuda ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Bize inanıyor ve güveniyorsunuz. Gücümüz birlikteliğimizde. Gelecek seçimler için değil! Gelecek nesillerimiz için yola hep birlikte devam edeceğiz”dedi. Ebatlama işi ile ile uğraştığını hatırlatan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ali Arslan sektörün son teknolojiyi takip etmesinin kalite ve süreci olumlu yönde etkilediğini ifade etti. Toplantıya katılan İzmir Mobilyacılar Odası Eğitim Danışmanı Zafer Koç nitelikli elaman yetiştirilmesi, Çıraklık, Kalfalık ve Ustalık belgeleri ile ilgili merak edilen konulara açıklık getirdi.
Toplantıdan duyduğu memnuniyeti sık sık dile getiren Mobilyacı Esnafı İZMOD Başkanı Özkoparan, Eğitim Danışmanı Koç ile kahvaltıya ev sahipliği yapan Özgür Akgüneş’e teşekkür etti.

Related Posts

Leave a Comment